Najświeższe nowinki ze świata komputerowej elektroniki
Kategorie: Wszystkie | Recenzje
RSS
czwartek, 24 maja 2012
Rynek ultrabooków rozszerza się w zastraszającym tempie. Skorzystać chce na tym z pewnością ASUS, który zamierza już wkrótce wprowadzić do sprzedaży aż 9 nowych modeli.
wtorek, 22 maja 2012
Firma Leap Motion wprowadziła na rynek system sterowania ruchem Lead 3D umożliwiający śledzenie ruchów ponad sto razy dokładniej niż Kinect Microsoftu.
sobota, 19 maja 2012
MK802 to nowy model minikomputera zamkniętego w obudowie klucza USB.
czwartek, 17 maja 2012
Chińskie przedsiębiorstwo RunCore, które specjalizuje się w produkcji dysków SSD wyprodukowała nowy produkt, który ma zadowolić cierpiących na paranoje. Zgodnie z nazwą InVincible dysk ma być przede wszystkim odporny.
środa, 16 maja 2012
AMD właśnie pochwaliło się informacjami dotyczącymi drugiej generacji swoich układów APU będących połączeniem procesora oraz rdzenia graficznego - Trinity.
wtorek, 15 maja 2012
HTC Desire C to smartfon tajwańskiego producenta przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników chcących skorzystać z wielu zalet nowego Androida Ice Cream Sandwich.
Sprzedaż Diablo III ruszyła w nocy z 14 na 15 maja, czyli już dziś można rozpocząć walkę o sanktuarium z legionami płonących piekieł.
poniedziałek, 14 maja 2012
MacBooki Pro czeka rewolucja, otrzymają nowe ekrany Retina oraz zadebiutuje w nich nowe złączy USB 3.0
Wiadomo już, że zaprezentowany na początku maja najnowszy model koreańskiego producenta - Samsung Galaxy S III będzie wyposażony w czterordzeniowy procesor Exynos taktowany z prędkością 1,4 GHz. Samsung przygotowuje jednak również inny wariant swojego flagowego smartfona.
piątek, 11 maja 2012
Samsung przedstawia kolejnego smartfona Galaxy Xcover, który już niebawem w trafi do sprzedaży w Polsce. Smartfon ma podwyższoną odporność na wodę, uszkodzenia mechaniczne i kurz.
 
1 , 2 , 3 , 4