Najświeższe nowinki ze świata komputerowej elektroniki
Kategorie: Wszystkie | Recenzje
RSS
sobota, 30 czerwca 2012

Samsung Galaxy S II to niezwykle udany następca swojego popularnego poprzednika. Czy w rok po premierze urządzenie urządzenie można nazwać już przestarzałym? Na to i inne pytania odpowie nasz test. Zapraszamy!

Amerykańskie sądy po raz kolejny pomagają Apple. Tym razem zakazano sprzedaży w USA smartphona Nexus firmy Samsung. Uprzednio zakazano sprzedaży tableta Galaxy Tab 10.1 tej samej firmy.

Bardzo niespodziewanie firma Amazon zdecydowała się na premierę drugiej generacji swojego flagowego tabletu - Kindle Fire 2. Czy to ze względu na Nexusa 7 od Google?

piątek, 29 czerwca 2012

Firma Gigabyte przedstawiła rewolucyjne rozwiązanie - urządzenie będące połączeniem myszki z touchpadem.

Pojawienie się Samsunga Galaxy Note wywołało początkowo wiele kontrowersji, głównie za sprawą wielkości swojego wyświetlacza. Urządzenie będące połączeniem smartfonu i tabletu zostało wyposażone w aż 5,3-calowy ekran.

czwartek, 28 czerwca 2012
środa, 27 czerwca 2012

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży telefonów SAMSUNG GALAXY S i SAMSUNG GALAXY ACE

Do 13-calowego ultrabooka z rodziny XPS Lenovo dołączyli starsi bracia - modele z ekranami o przekątnych 14 i 15 cali.

wtorek, 26 czerwca 2012

Już 30 czerwca w Chinach i w Hong Kongu swoją premierę będzie miał 4-rdzeniowy smartfon MX quad core od prawie zupełnie nieznanego u nas producenta - Meizu.

poniedziałek, 25 czerwca 2012

W Stanach Zjednoczonych do sprzedaży trafiła znacznie udoskonalona wersja niezwykle popularnego tabletu Asusa - Transformer Pad Infinity z ekranem Full HD.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5