Najświeższe nowinki ze świata komputerowej elektroniki
Kategorie: Wszystkie | Recenzje
RSS
niedziela, 15 lipca 2012

Samsung wprowadził na rynek przenośną nagrywarkę DVD przeznaczoną dla notebooków, ultrabooków oraz tabletów zasilaną gniazdem USB.

sobota, 14 lipca 2012

Po ogromnym sukcesie jaki odniosło Raspberry Pi zapanowała ostatnio moda na miniaturowe komputery. Teraz do gry dołącza firma Miniand Tech z urządzeniem Mini X, które kosztować ma 99$ i pochwalić się może wymiarami zaledwie 6 na 6 na 1.2 centymetra.

piątek, 13 lipca 2012

ASUS wprowadza na rynek monitor - model VK248H wyposażony w wbudowaną kamerę internetową.

W chwili obecnej mamy do czynienia z zastępowaniem typowych CPU przez układy, w których oprócz rdzeni CPU znajdziemy również układ IGP, który odgrywa coraz większą rolę.

czwartek, 12 lipca 2012

Dziś pora na naszą kolejną propozycję z segmentu nieco bardziej wydajnych notebooków – Toshiba Satellite L855, czyli 15,6 calowy laptop prosty z kraju Kwitnącej Wiśni.

środa, 11 lipca 2012

Asus zaprezentował swoją najnowszą, multimedialną serię notebooków, składającą się z modeli N 46 (ekran o przekątnej 14 cali), N56 (wyświetlacz 15,6 cala) oraz 17,3-calowy N76.

wtorek, 10 lipca 2012

Apple przegrało - Galaxy Nexus wraca na półki sklepowe.

Koniec spekulacji i niedomówień, dziś podczas konferencji WPC (Worldwide Partners Conference) 2012 Microsoft po raz pierwszy ujawnił, kiedy możemy spodziewać się nie tylko końca prac nad Windows 8 (status RTM, czyli Released to Manufacturing), ale również dostępności oprogramowania (oraz pierwszych urządzeń z nim) na rynku!

Apple zaliczył sądową porażkę w starciu w Samsungiem. Zwycięstwo Koreańczyków jest jednak gorzkie, bowiem brytyjski sędzia stwierdził, że ich tablet Galaxy Tab 10 "nie jest cool". Z tego powodu, zdaniem sądu, nie może być kopią iPada i nie narusza patentów Apple.

niedziela, 08 lipca 2012

Niedługo po pojawieniu się nowej wersji Androida - Jelly Bean (4.1) - zespół pracujący nad najpopularniejszym nieoficjalnym ROMem - CyanogenMod - wypuścił szereg informacji na temat kolejnej, dziesiątej edycji swojego ROMu.

 
1 , 2 , 3