Najświeższe nowinki ze świata komputerowej elektroniki
Kategorie: Wszystkie | Recenzje
RSS
piątek, 06 lipca 2012

Wszyscy dobrze pamiętamy w jaki sposób Apple zablokowało sprzedaż tabletu Galaxy Tab Samsunga i Nexusa firmy Google na terenie USA, bo te naruszały niektóre patenty firmy z nadgryzionym jabłuszkiem w logo.

Cisco aktualizuje oprogramowanie modeli EA2700, EA3500 oraz EA4500. Zmiany są mocno kontrowersyjne.

czwartek, 05 lipca 2012

Firmy produkujące karty graficzne prześcigają się we wprowadzaniu własnych GeForce'ów. Można powiedzieć, że dla każdego coś się znajdzie. Zotac GTX 680 AMP! jest idealnym wyborem dla tych, dla których najbardziej liczy się wydajność.

Firma Acer planuje zakończyć produkcję tanich laptopów. Ustąpi w ten sposób pola Packard Bell, który będzie odpowiedzialny za niższą półkę cenową - Acer wykupił Packard Bell w 2008 roku.

Wczoraj amerykański sąd odrzucił odwołanie firmy Samsung od decyzji wprowadzającej zakaz sprzedaży tabletów Galaxy Tab 10.1 na terenie Stanów Zjednoczonych, a dziś uczynił podobnie w przypadku smartfonu Galaxy Nexus.

NaviExpert to pierwsza polska nawigacja GPS na platformy mobilne. Czy warto jej zaufać? Zapraszam do testu!

wtorek, 03 lipca 2012

Microsoft stara się zachęcić użytkowników do zakupu nowej wersji systemu operacyjnego. Koncern z Redmond przygotował pakiet aktualizacyjny pozwalający na uaktualnienie systemu Windows XP/Vista/7 do "ósemki" za jednie 140 zł.

niedziela, 01 lipca 2012

Sony Ericsson to już historia. Japońskie Sony wykupiło udziały Ericssona we wspólnie utworzonej spółce i od tej pory samodzielnie tworzy swoje smartfony. Xperia S jest pierwszym urządzeniem stworzonym pod nową marką. Czy udanym? Zapraszamy do testu!

W ofercie firmy Gigabyte pojawiła się niereferencyjna karta graficzna GeForce GT 640. Konstrukcja ta została fabrycznie podkręcona i wykorzystuje wydajne chłodzenie z dużym wentylatorem.

Największy przedstawiciel serii telewizorów LED od Sharpa zaprezentowany!

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21