Najświeższe nowinki ze świata komputerowej elektroniki
Kategorie: Wszystkie | Recenzje
RSS
poniedziałek, 25 czerwca 2012
Chociaż podobne technologie istnieją od dawna, jak zwykle Apple dało znak, a cała reszta podąża tym śladem.
piątek, 22 czerwca 2012

Rynek tabletów rośnie w zastraszającym tempie. Na rynku pojawiają się coraz nowsze modele, w szczególności firm, o których nikt do tej pory nic nie słyszał. Jak prezentują się więc nowe modele o'Lofera?

Nvidia GeForce GTX 680 należy do udanych kart graficznych. Model ten oferuje bezkonkurencyjną wydajność pośród jednoprocesorowych modeli, pobiera stosunkowo niewiele mocy i nie generuje tak dużych ilości ciepła.

Telefony pracujące pod dyktando Androida 4.0 wciąż stanowią bardzo mały odsetek rynku, mimo iż od premiery tego OS'a minęło kilka miesięcy. Google ma już jednak gotowego następcę, który przyjmie kodową nazwę Jelly Bean i numerek 4.1.

Firma Eurocom to dosyć nieznane, ale bardzo interesujące przedsiębiorstwo tworzące małe, ale jakże potężne komputery przenośne. Ich najnowszy, 11-calowy model doczekał się wersji z najmoczniejszym procesorem Ivy Bridge - czy poza nim oferuje coś ciekawego?

czwartek, 21 czerwca 2012

Samsung Galaxy S II został przez nas już rozpakowany i przygotowany do testów. Czego chcielibyście się o nim dowiedzieć?

Tradycyjne telewizory odchodzą już do lamusa. Philips w końcu dostrzegł wciąż rosnące wymagania użytkowników i również zaproponował swoim klientom Smart TV.

Na jednym z irlandzkich forów pojawiły się zdjęcia spalonego najnowszego smartfona Samsunga, Galaxy S III, który według relacji właściciela, sam z siebie się zapalił i wybuchł!

Holenderski sąd przychylił się do wniosku Samsunga, który oskarżył firmę Apple o naruszenie patentu.
Firma Colorful przedstawiła kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 680 chłodzoną pasywnie, która pozbawiona jakiegokolwiek wentylatora działa całkowicie bezgłośnie.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21