Najświeższe nowinki ze świata komputerowej elektroniki
Kategorie: Wszystkie | Recenzje
RSS
środa, 20 czerwca 2012
Firma Apple ustaliła, że niewielka liczba 15-calowych MacBooków Pro może czasami zawieszać się lub przestać wyświetlać obraz na wbudowanym wyświetlaczu lub podłączonym monitorze zewnętrznym.
Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej Microsoft zapowiedział przyszłość swojego mobilnego systemu dla smartfonów, prezentując jego najnowszą odmianę - Windows Phone 8. Co przygotował dla nas Microsoft?
ASUS M50VC-AP012C - według wielu pochlebnych opinii krążących w internecie jest to laptop świetnie wykonany, niezwykle cichy, wydajny, a także bogato wyposażony. Nie bez znaczenia jest także jego świetny wygląd. Czy tak pozytywne opinie są zasłużone?
Mimo niemal 8-miesięcznego opóźnienia w stosunku do pozostałych operatorów, w końcu i sieć Play wprowadziła do oferty kultowego już iPhone'a 4S. Jak prezentują się jego ceny?
Asus zaprezentował najnowszą odmianę swojego ultrabooka Zenbook Prime - model wyposażony w 13,3-calową matrycę Full HD. Co poza nią oferuje komputer?
wtorek, 19 czerwca 2012
Koreański producent postanowił o zaprzestaniu produkowania swoich własnych tabletów. Decyzją tą podjął w dniu premiery pierwszych tabletów od Microsoftu - modeli Surface.
Kafelkowe iPady z Redmond. Krążące po sieci plotki na temat tabletu przygotowywanego przez Microsoft potwierdziły się – gigant z Redmond rzeczywiście wprowadzi na rynek własne urządzenie z Windows 8, a raczej... dwa urządzenia. Chociaż warianty tabletu Surface będą wyglądać niemal tak samo, to zostaną oparte na różnych procesorach. Ze względu na ogromną rozbieżność w możliwościach Windowsa 8 dla x86 i ARM, trafią na zupełnie różne segmenty rynku.
CEO HTC, Peter Chou, w Wall Street Journal podał do wia­do­mo­ści, że taj­wań­ska firma w przy­szło­ści nie będzie sprze­da­wać low-endowych smart­fo­nów. Jakie są powody takiej decyzji?
poniedziałek, 18 czerwca 2012
Pojawiły się pierwsze zdjęcia "lustrzanki" Nikon D600, która ma być najtańszym aparatem w ofercie koncernu oferującym format pełnoklatkowy.
Lenovo LePad A2107 będzie pierwszym tabletem, który zaoferuje użytkownikom funkcję Dual SIM. Czy tędy wiedzie droga do jego sukcesu?