Najświeższe nowinki ze świata komputerowej elektroniki
Kategorie: Wszystkie | Recenzje
RSS

Recenzje

sobota, 13 września 2014

Po ogromnym sukcesie, którym było wprowadzenie na rynek Nexusa 4, firma Google po raz kolejny postanowiła skorzystać z usług LG. Tak powstał Nexus 5 – smartfon będący po raz kolejny połączeniem czystego Androida, świetnej specyfikacji oraz niskiej (jak na flagowy model) ceny.

niedziela, 23 lutego 2014

Android ewoluował. Z biegiem lat z brzydkiego kaczątka stał się pięknym łabędziem. Interfejs Holo zaprezentowany wraz z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich zyskał wielu zwolenników, dla których interfejs stworzony przez Google stał się jedynym, którego używają.

poniedziałek, 18 lutego 2013

Mimo, iż Nexus 4 nie jest oficjalnie oferowany w naszym kraju, to zapraszam na jego recenzję!

wtorek, 05 lutego 2013

W momencie swojej rynkowej premiery Samsung Galaxy Nexus wywołał ogromne zainteresowanie, głównie ze względu na duży, 4,65-calowy ekran, brak jakichkolwiek przycisków pod ekranem oraz najnowszego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich na pokładzie. Czy jednak warto się nim zainteresować? Zapraszam do testu!

czwartek, 05 lipca 2012

NaviExpert to pierwsza polska nawigacja GPS na platformy mobilne. Czy warto jej zaufać? Zapraszam do testu!

niedziela, 01 lipca 2012

Sony Ericsson to już historia. Japońskie Sony wykupiło udziały Ericssona we wspólnie utworzonej spółce i od tej pory samodzielnie tworzy swoje smartfony. Xperia S jest pierwszym urządzeniem stworzonym pod nową marką. Czy udanym? Zapraszamy do testu!

sobota, 30 czerwca 2012

Samsung Galaxy S II to niezwykle udany następca swojego popularnego poprzednika. Czy w rok po premierze urządzenie urządzenie można nazwać już przestarzałym? Na to i inne pytania odpowie nasz test. Zapraszamy!

środa, 20 czerwca 2012
ASUS M50VC-AP012C - według wielu pochlebnych opinii krążących w internecie jest to laptop świetnie wykonany, niezwykle cichy, wydajny, a także bogato wyposażony. Nie bez znaczenia jest także jego świetny wygląd. Czy tak pozytywne opinie są zasłużone?
niedziela, 17 czerwca 2012

Windows Phone 7 to system rozpoczynający nowy rozdział w historii mobilnych OS-ów Microsoftu. Nokia Lumia 800 to pierwszy smartfon firmy Nokia z systemem Windows Phone. Pierwszy smartfon oparty nie na Symbianie, którym fiński producent chce znowu zaistnieć na rynku smartfonów. Jeśli nowe Nokie z serii Lumia nie odniosą spektakularnych sukcesów na rynku, to być może będzie to oznaczać spektakularną porażkę obydwu koncernów. Sprawdźmy zatem, co potrafi nowa Nokia z systemem Windows Phone. Czy warto kupić ją zamiast iPhone lub jednego z czołowych smartfonów z Androidem? Nasz test odpowie na to pytanie.

sobota, 29 stycznia 2011

Samsung Galaxy S to smartfon, który podczas swojej zeszłorocznej premiery na targach CTIA 2010 zadziwił wszystkich swoją niezwykłą specyfikacją, w tym również mnie. Sądząc po osiągniętym sukcesie sprzedażowym (ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy) osób uważających podobnie jest z pewnością znacznie więcej. Czy słusznie?